Delo dobi … (29.6.2020)

4164

Skrbnik polic m/ž v Kamniku-projektno delo
Iščemo sodelavca/ko ki bo skrbel za založenost polic.  PKK  d.o.o., Cesta na Brdo 45, 1000 Ljubljana. Prijave zbiramo do 23.07.2020.

Prodajni referent v podpori kupcem m/ž (Kamnik)
Pričakujemo: V. stopnjo izobrazbe, znanje francoskega in angleškega jezika, tri leta delovnih izkušenj na podobnem mestu…  DOM-TITAN d.d., Kovinarska cesta 28, 1241 Kamnik. Prijave zbiramo do 30.06.2020.

Oblikovalec tekstilij m/ž (Kamnik)
Vas zanima moda? Imate občutek za estetiko? Ste dinamični, odgovorni, natančni in imate pozitiven odnos do dela ? Potem ste pravi za okrepitev naše ekipe. Zaradi povečanega obsega dela vabimo v našo ekipo kreativno, dobro organizirano osebo, ki je pozitivno usmerjena in natančna,  MI-U d.o.o., Usnjarska cesta 8, 1241 Kamnik. Prijave zbiramo do 03.07.2020.

Delavec v proizvodnji m/ž (Komenda)
Opis delovnega mesta: vizualna kontrola izdelkov, občasna dodelava izdelkov, priprava embalaže in potrebnih elementov za delo, pakiranje izdelkov, skrb za čistočo in urejenost delovnega mesta, … Plamtex INT., d.o.o., Pod bukvami 8, 1218 PC Žeje pri Komendi. Prijave zbiramo do 08.07.2020.

Natakarica / Natakar (Kamnik)
Iščemo nove zaposlene v prenovljeni kavarni in piceriji v Kamniku, na idilični turistični točki mesta Kamnik Cesarski dvor d.o.o. Kamnik, Tunjiška cesta 1, 1241 Kamnik. Prijave zbiramo do 10.07.2020.

Čistilec – urejevalec notranjih prostorov m/ž (Komenda)
Delo obsega: čiščenje pisarn, garderob (brez tušev), sanitarij in 2x tedensko strojno čiščenje transportnih poti po proizvodnji. Dobrovita d.o.o., Tbilisijska ulica 87, 1000 Ljubljana. Prijave zbiramo do 12.07.2020.

Prodajalec na oddelku kruha in grilla m/ž (Domžale Vir)
Opis del in nalog: strežba kupcev za pultom, priprava kruha in pekovskih izdelkov za prodajo… Spar Slovenija d.o.o., Kadrovska služba, Letališka cesta 26, 1000 Ljubljana. Prijave zbiramo do 05.07.2020.

Delavec v proizvodnji m/ž (Moste pri Komendi)
V svoj kolektiv sprejmemo več novih sodelavcev za delo v proizvodnji – za delo v proizvodnem procesu izdelave plastenk. Prosti vikendi in prazniki. Dolgoročno sodelovanje, redno plačilo. Kraj dela je Komenda.  Kovinoplastika Dolčič, Jernej Cerar s.p., Moste 60, 1218 Komenda. Prijave zbiramo do 24.07.2020.

Živilski delavec operater m/ž (Komenda)
Pričakujemo: končano srednješolsko izobrazbo živilske ali katere druge ustrezne smeri, samostojnost in resen pristop k delu… Tina d.o.o., Nasovče 18, 1218 Komenda. Prijave zbiramo do 15.07.2020.

Vzdrževalec strojne opreme m/ž (Komenda)
Nudimo: zaposlitev v mladem dinamičnem kolektivu. urejeno delovno okolje, možnost napredovanja in osebnega razvoja… Tina d.o.o., Nasovče 18, 1218 Komenda. Prijave zbiramo do 15.07.2020.

CNC operater m/ž (Komenda, poslovna cona)
Opis delovnega mesta: rezkanje na CNC obdelovalnih strojih; izdelava sestavnih delov orodij po predloženi dokumentaciji; pripravljanje rezkalnih delov; medfazno kontroliranje na strojih; branje tehničnih risb; centriranje obdelovancev s Touch-probom; priprava in umerjanje orodij; kontrola opravljenega dela; skrb za čisto in urejeno delovno okolje; ostala dela po navodilih nadrejenega. Plamtex INT., d.o.o., Pod bukvami 8, 1218 PC Žeje pri Komendi. Prijave zbiramo do 22.07.2020.

Sodelavec v objektnem menedžmentu m/ž (Komenda)
Iščemo sodelavca v objektnem menedžmentu (m/ž) z najmanj V. stopnjo izobrazbe, zaželenim znanjem nemškega jezika, natančnostjo in organiziranostjo. K prijavi vabimo kandidate z afiniteto do tehnične stroke in zaželenimi dvoletnimi izkušnjami na področju vzdrževanja večjih objektov. Lidl Slovenija d.o.o. k.d., Pod lipami 1, 1218 Komenda. Prijave zbiramo do 12.07.2020.

Prodajalec m/ž (Kamnik)
Naloge: svetovanje, strežbo in upoštevanje kupcev, pregledno predstavljanje blaga… New Yorker d.o.o., Verovškova ulica 55, 1000 Ljubljana. Prijave zbiramo do 22.07.2020.

Računovodja m/ž (Komenda, poslovna cona)
Pričakujemo: najmanj VI. stopnja izobrazbe ekonomske smeri, prehodno zaključena srednja ekonomska šola, najmanj 5 let delovnih izkušenj na računovodskem in finančnem področju, poznavanje slovenskih in mednarodnih računovodskih standardov, odlično poznavanje področja računovodstva, vključno s področjem davkov, natančnost in organiziranost pri delu… dobre analitične sposobnosti… Plamtex INT., d.o.o., Pod bukvami 8, 1218 PC Žeje pri Komendi. Prijave zbiramo do 19.07.2020.

Nastavljalec stojev za brizganje plastike  m/ž (Komenda)
Opis delovnega mesta: montaža in demontaža orodij, nastavljanje strojev za brizganje plastika, zagon procesa, sprostitev serije, odpravljanje napak v procesu brizganja plastike, skrb za kakovost procesa brizganja in izdelkov, … Plamtex INT., d.o.o., Pod bukvami 8, 1218 PC Žeje pri Komendi. Prijave zbiramo do 10.07.2020.

Podrobnosti na www.mojedelo.com.

Oglasno sporočilo