Za Ženskim nogometnim klubom Radomlje je uspešna PRVA TIHA DRAŽBA

0
1528

V torek, 3. decembra smo tudi mi vstopili v praznični december z izredno uspešno izvedeno tiho dražbo.

Niso vse dražbe hrupne zadeve z ljudmi, ki kričijo naslednjo najvišjo ponudbo v svoji odločenosti za pridobitev artikla na dražbi. Tihe dražbe imajo isti cilj kot tradicionalna dražba – prodati izdelek najvišjemu ponudniku.

Ambient Kulturnega doma Radomlje

V prijetnem ambientu Kulturnega doma Radomlje se je na mizah trlo najrazličnejših artiklov in ponudb. Gostje so si ob kozarcu vina in prigrizkih ogledali artikle, ter začeli z draženjem želenih izdelkov. Ker je bilo ponujenih veliko zanimivih artiklov, se je za določne vnela prava borba, a na koncu je ostal zmagovalec samo en. Poleg dražbe so imeli gostje in naše najmlajše igralke možnost uporabe kolesa sreče, kjer so prejeli uporabne nagrade.

Obenem smo dogodek s tiho dražbo uporabili za druženje, pogovor in poskrbeli za prijeten zaključek jesenskega dela sezone.

ŽNK Radomlje

Oglasno sporočilo

ODDAJ KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here