Še eno uspešno državno prvenstvo za tekmovalce Plesnega kluba Miki

1135

Konec junija je v Hali Tivoli potekalo državno prvenstvo v modernih tekmovalnih plesih, na katerem so se več kot odlično odrezali plesalci Plesnega kluba Miki. Skupno so osvojili 8 zlatih odličij, 6 srebrnih in 6 bronastih. Po številu prejetih medalj so se tako uvrstili med 4 najboljše klube v Sloveniji.

Street dance show formacija otroci:
1. mesto – Na Paši (koreografija: Anja Juric in Andraz Mrak)

Street dance show duo mladinci:
1. mesto – Žiga Farkaš in Maša Skočaj (koreografija: Anja Jurič in Andraž Mrak)

Street dance show solo mladinci:
1. mesto – Valentin Trobevšek – Butler (koreografija: Andraž Mrak in Anja Jurič)

Show dance solo članice:
1. mesto – Lana Smolnikar (koreografija: Jan Ravnik)

Jazz solo članice:
1. mesto – Klara Senica (koreografija: Jan Ravnik)

Generalno oriental mix formacija:
1. mesto – Nevihta na morju (koreografija: Andrea Zanardi BellyDance)

Modern solo deklice:
1. mesto – Kaja Mencin (koreografija: Maja Vidonja)
2. mesto – Izabela Sušnik (koreografija: Maja Vidonja)

Electric Boogie solo člani:
1. mesto – Žiga Colarič (trenerja: Dejan Djurovič in Andraž Mrak)
3. mesto – Janez Štrukelj (trenerja: Dejan Djurovič in Andraž Mrak)

Street dance show formacija mladinci:
2. mesto – The real story about Romeo & Juliet (koreografija: Anja Jurič in Andraž Mrak)

Show dance duo člani:
2. mesto – Lana Smolnikar in Klara Senica (koreografija: Jan Ravnik)

Modern duo člani:
2. mesto – Sara Perko in Eva Gorjup (koreografija: Jan Ravnik)

Orientalski plesi duo članice:
2. mesto – Ajda Križman in Karin Remec (koreografija: Andrea Zanardi)

Orientalski plesi solo članice:
2. mesto – Ajda Križman (koreografija: Andrea Zanardi)
3. mesto – Karin Remec (koreografija: Andrea Zanardi)

Street dance show mala skupina člani2:
3. mesto – Natakarice (koreografija: Anja Jurič in Andraž Mrak)

Show dance formacija mladinci:
3. mesto – Prisoners of time (koreografija: Maja Vidonja)

Jazz duo člani:
3. mesto – Lana Smolnikar in Klara Senica (koreografija: Jan Ravnik)

Modern solo članice:
3. mesto – Lana Smolnikar (koreografija: Staša Tušar)

Hip hop mala skupina otroci:
4. mesto – Groovy Divaz (koreografija: Anja Jurič in Andraž Mrak)

Hip hop duo otroci:
4. mesto – Gaja Napečnik in Tara Končan Starin (koreografija: Andraž Mrak)

Street dance show formacija člani:
4. mesto – Sweatshop workers (koreografija: Nastja Horvat)

Street dance show mala skupina mladinci:
5. mesto – WTF (Where They From?) (koreografija: Andraž Mrak in Anja Jurič)

Hip hop battle solo mladinci:
5. mesto – Daša Lupis Pirc
9. mesto – Anai Erce
12. mesto – Tim Poličnik

Hip hop solo dečki:
5. mesto – Neo Erce (koreografija: Andraž Mrak)

Show dance duo otroci:
4. mesto – Kaja Mencin in Izabela Sušnik (koreografija: Maja Sonc in Manca Čuček)
14. mesto – Laura Arnuš in Tara Mlakar (koreografija: Manca Čuček in Laura Potočnik)

Hip hop solo mladinci:
7. mesto – Anai Erce (trenerja: Andraž Mrak, Nastja Horvat)
13. mesto – Tim Poličnik (trenerja: Andraž Mrak, Nastja Horvat)
16. mesto – Andrej Jerin (koreografija: Andraž Mrak in Nastja Horvat)

Show dance solo deklice:
7. mesto – Kaja Mencin (koreografija: Maja Sonc in Manca Čuček)
15. mesto – Izabela Sušnik (koreografija: Maja Sonc in Manca Čuček)
19. mesto – Klara Majdič (koreografija: Maja Sonc in Manca Čuček)
22. mesto – Tiara Colić (koreografija: Laura Potočnik)

Hip hop Formacija mladinci:
11. mesto – This is how we do it (koreografija: Andraž Mrak in Anja Jurič)

Hip hop duo mladinci:
10. mesto – Neža Arh in Tim Poličnik (koreografija: Nastja Horvat)
12. mesto – Aneja Pirš in Anai Erce (koreografija: Andraž Mrak)

Hip hop solo deklice:
13. mesto – Lana Tomažin (koreografija: Anja Jurič)
19. mesto – Neli Bandelj (koreografija: Andraž Mrak)

Show dance solo mladinke:
14. mesto – Vita Orehek (koreografija: Maja Vidonja)
20. mesto – Alja Ban (koreografija: Maja Vidonja)
21. mesto – Ula Gerbec (koreografija: Maja Sonc)

Hip hop solo mladinke:
25. mesto – Daša Lupic Pirc (trenerja: Andraž Mrak in Nastja Horvat)
34. mesto – Aneja Pirš (koreografija: Andraž Mrak in Nastja Horvat)
36. mesto – Neža Arh (koreografija: Andraž Mrak in Nastja Horvat)

V klubu smo ponosni na čisto vsakega plesalca, ki je sodeloval tako na pokalnih tekmovanjih kot na državnem prvenstvu (vse rezultate si lahko preberete na www.mikiples.com) ter hvaležni trenerjem in koreografom, ki vsako leto znova navdušujejo z novimi idejami in koreografijami ter maksimalno pripravo plesalcev.

Najlepša hvala staršem za izkazano zaupanje trenerjem in klubu kot tudi spodbudo otrokom. Vsem iskreno čestitamo in navijamo za odlične nastope na mednarodnih tekmovanjih, ki bodo na vrsti že jeseni.

Karin Lisjak
Foto: PŠ Miki

Oglasno sporočilo