23.krog II.SNL: “modri” iz Doba s 3:0 odpravili Brežice!

0
1507

Naša članska ekipa NK Roltek Dob, ki jo vodi trener Nenad Toševski, je v 23.krogu II.SNL  v Športnem parku Dob pri Domžalah gostila ekipo NK Brežice 1919 in jo ugnala s 3:0.
Gostje, ki se v tej sezoni borijo za obstanek, so prvi ogrozili vrata naše ekipe in sicer že v 8.minuti tekme, a je ostalo le pri “grožnji”, saj je naš vratar Matic Čretnik uspešno ubrali strel z 11-metrov.

PRVI JE MREŽO GOSTOV NAČEL ALBERT RAČIČ!

Dobljani so pa niso le ogrozili gostujočih vrat, temveč tudi poskrbeli za tisti najboljši možni zaključek strela na vrata in dosegli gol. Mrežo gostov je tako v 32.minuti tekme “načel” Albert Račič ter popeljal Dobljane v vodstvo z 1:0.

V 2.polčasu pa so kljub dobremu odporu gostov Dobljani še povišali vodstvo in sicer v 58.minuti, ko je za 2:0 gol dosegel kapetan Klemen Kunstelj,  Denis Petrovič pa se je na listo strelcev vpisal v 84.minuti tekme in sicer za končnih 3:0.

Čestitke Dobljanom za zmago!
#VsiZaŠAMPIONEizDoba!

23.krog #2SNL :
NK Roltek DOB : NK Brežice 1919 3:0(1:0)FT
Račič Albert(32′), Kunstelj Klemen(58′),Petrovič Denis(84′)
Vratar Dobljanov Čretnik Matic je v 8.minuti z odlično obrambo 11-m gostom preprečil vodstvo. Bravo “Paco”!

Oglasno sporočilo

ODDAJ KOMENTAR

Please enter your comment!
Please enter your name here