Šest Radomljank na reprezentančnem zboru

0
2817

V četrtek, 18. januarja se bo zbrala reprezentanca deklet do 16 let, ki bo v sklopu priprav odigrala dve pripravljalni tekmi z Italijo v Italiji. Selektorica Tina Kelenberger je v reprezentanco vpoklicala kar šest deklet iz ŽNK Radomlje, kar je največ izmed vseh slovenskih klubov!

Za pripravljalni tekmi je selektorica izbrala med igralkami letnika 2002 in 2003, ki bodo v naslednji sezoni lahko igrale za reprezentanco do 17 let. Iz našega kluba se bodo akcije udeležile Nina Sofia Mc Quarrie, Maša Černivšek, Kaja Pečovnik, Sara Adam, Manca Suhoveršnik in Sara Gradišek.

Dekleta bodo v tehničnem centru Coverciano v Firencah 19. in 21. januarja odigrale dve pripravljalni tekmi proti reprezentanci Italije. V strokovnem vodstvu pa so tudi naši člani Zvonko Čosić (trener), Uroš Juračič (trener vratark) in Manca Jereb (fizioterapevtka).

 

A.S.
Foto: M24.si

Oglasno sporočilo