Znan je podatek, kakšna je cena turistično-predstavitvenega filma o Domžalah

0
1322

Občino Domžale smo večkrat zaprosili za podatek, kolikšen je bil dokončen znesek 17 minutnega turistično-predstavitvenega filma o Domžalah. Prvič so nam sporočili samo delni strošek.

Odgovor:

Občina Domžale je v sodelovanju z ekipo ProBakster pripravila in v zaključku meseca avgusta javnosti prvič predstavila turistično – predstavitveni film o naši občini. Stroški predprodukcije in produkcije filma, ki je bil posnet na več kot 60-ih lokacijah po naši občini in v katerem nastopa več kot 150 nastopajočih, so znašali 9.996,91 evrov, stroški postprodukcije (dodatno snemanje, izdelava krajših verzij filma, izdelava kratkih teaserjev in finalizacija) pa so znašali 6.070.00 evrov. Skupni strošek izdelave turistično – predstavitvenega filma torej znaša 16.066,91 evrov.

Urad župana Občine Domžale

Oglasno sporočilo